Uloguj se

Program

 

NEDELJA

10:00     Sulude vožnje (R)

10:23     Sulude vožnje (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

11:47     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

13:23     Kako se pravi (R)

14:00     Sulude vožnje (R)

14:26     Sulude vožnje (R)

15:00     Kako sam postao Rus (R)

15:28     Kako sam postao Rus (R)

15:55     Umri muški 4 (R)

18:00     Kako se pravi

18:24     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

19:23     Sulude vožnje

20:00     Kako sam postao Rus  

20:27     Kako sam postao Rus 

21:00     Top Gir specijal Savršeno putovanje

22:30     24 sata (R)

23:15     24 sata (R)

23:55     24 sata (R)

1:02        Kako sam postao Rus (R)

1:26        Kako sam postao Rus (R)

2:00        Transformersi: Osveta poraženog (R)

4:17        Vice

 

PONEDELJAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Državni posao (R)

12:07     Državni posao (R)

12:30     Policajci (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Policajac sa Beverli Hilsa 2 (R)

18:00     Državni posao

18:10     Državni posao

18:30     Policajci 

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Laži me  

21:00     Ali: Heroj i legenda

23:00     24 sata

0:00        Na ivici smrti

1:00        Državni posao (R)

1:09        Državni posao (R)

1:30        Policajci (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

UTORAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Policajci (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Ali: Heroj i legenda (R)

18:00     Državni posao

18:30     Policajci

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Laži me

21:00     Brajton Rok

23:00     24 sata

0:00        Na ivici smrti

1:00        Državni posao (R)

1:30        Policajci (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

SREDA

10:00     Laži me (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Policajci (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Brajton Rok (R)

18:00     Državni posao

18:30     Policajci

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Laži me

21:00     Kapara za ubistvo

23:00     24 sata

0:00        Na ivici smrti

1:00        Državni posao (R)

1:30        Policajci (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

ČETVRTAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Policajci (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Kapara za ubistvo (R)

18:00     Državni posao

18:30     Policajci

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Laži me

21:00     Ridikove hronike

23:00     24 sata

0:00        Na ivici smrti

1:00        Državni posao (R)

1:30        Policajci (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

PETAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Policajci (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Ridikove hronike (R)

18:00     Državni posao

18:30     Policajci

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Laži me

21:00     Policajac sa Beverli Hilsa 3

23:00     24 sata

0:00        Na ivici smrti

1:00        Državni posao (R)

1:30        Policajci (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

SUBOTA

10:00     Sulude vožnje (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Sulude vožnje (R)

15:00     Kako sam postao Rus (R)

16:00     Policajac sa Beverli Hilsa 3 (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Kako sam postao Rus

21:00     Transformersi: Tamna strana meseca

23:00     24 sata (R)

1:00        Kako sam postao Rus (R)

2:00        Ali: Heroj i legenda (R)

4:00        Vice

 

NEDELJA

10:00     Sulude vožnje (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Sulude vožnje (R)

15:00     Kako sam postao Rus (R)

16:00     Ridikove hronike (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Kako sam postao Rus

21:00     Top Gir specijal Indija

22:30     24 sata (R)

1:00        Kako sam postao Rus (R)

2:00        Transformersi: Tamna strana meseca (R)

4:00        Vice 

 

0
0 Komentari
Ostali komentari