Uloguj se

Program

 

PETAK

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Mirotvorac (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Balkanska mafija       

21:00     Šaft       

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Majstori tetovaže

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SUBOTA

 

10:00     Policajci (R)

11:00     Top Gir - Specijal Patagonija (R)

12:00     Čovek protiv divljine (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Majstori tetovaže (R)

16:00     Šaft (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Policajci    

20:00     Ja sam Ali            

22:00     Dežurni krivci    

0:00        Top Gir

1:00        Ja sam Ali (R)

 

NEDELJA

 

10:00     Policajci (R)

11:00     Top Gir (R)

12:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Majstori tetovaže (R)

16:00     Ja sam Ali (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Policajci  

20:00     Sinovi anarhije (R)

0:00        Top Gir - Specijal               

1:00        Dežurni krivci (R)

 

PONEDELJAK

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Majstori tetovaže (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Šaft (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta           

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva 

20:00     Balkanska mafija             

21:00     Suvišni izveštaj

23:00     Sinovi anarhije 

0:00        Majstori tetovaže           

1:00        Najsmešniji kućni video

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

UTORAK

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Majstori tetovaže (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Suvišni izveštaj (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta           

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva 

20:00     Balkanska mafija             

21:00     Džek Rajan: Regrut iz senke     

23:00     Sinovi anarhije 

0:00        Ros Kemp u svetu bandi              

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SREDA

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Ros Kemp u svetu bandi (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Džek Rajan: Regrut iz senke (R)

18:00     Najsmešniji kućni video (R)

18:30     Borbe za skladišta           

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva 

20:00     Balkanska mafija             

21:00     Nestali u akciji 

23:00     Sinovi anarhije 

0:00        Čovek protiv divljine      

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

ČETVRTAK

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Čovek protiv divljine (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Nestali u akciji (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta           

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva 

20:00     Balkanska mafija             

21:00     Nestali u akciji 2              

23:00     Sinovi anarhije 

0:00        Na ivici smrti      

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

PETAK

 

10:00     Balkanska mafija (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Balkanska mafija (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Nestali u akciji 2 (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta           

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva 

20:00     Balkanska mafija             

21:00     Let

23:00     Sinovi anarhije 

0:00        Majstori tetovaže           

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SUBOTA

 

10:00     Policajci (R)

11:00     Top Gir specijal (R)

12:00     Čovek protiv divljine (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Majstori tetovaže (R)

16:00     Let (R)

18:00     Kako se pravi    

19:00     Policajci               

20:00     Ja sam Bolt

22:00     Plen     

0:00        Top Gir

1:00        Ja sam Bolt (R)

 

NEDELJA

 

10:00     Policajci (R)

11:00     Top Gir (R)

12:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Majstori tetovaže (R)

16:00     Ja sam Bolt (R)

18:00     Kako se pravi    

19:00     Policajci               

20:00     Sinovi anarhije (R)

0:00        Top Gir specijal

1:00        Plen (R)

 

0
0 Komentari
Ostali komentari