Uloguj se

Program

 

ČETVRTAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:05     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:01     Sedam minuta (R)

18:00     Državni posao

18:08     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:01     Smrtonosni pad  

23:00     24 sata

0:01        Top gir

1:01        Državni posao (R)

1:08        Državni posao (R)

1:31        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:01        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

PETAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:08     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:01     Smrtonosni pad (R)

18:00     Državni posao

18:11     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:00     Zvezdane staze 7: Generacije   

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:09        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SUBOTA

10:00     Policajci (R)

11:00     Top gir (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Zvezdane staze 7: Generacije (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Zvezdane staze 8: Prvi kontakt

23:00     24 sata (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Nestali u akciji 2 (R)

4:00        Vice

 

NEDELJA

10:00     Sulude vožnje (R)

11:00     Top gir (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Smrtonosni pad (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Top Gir specijal

22:30     24 sata (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Zvezdane staze 8: Prvi kontakt (R)

4:00        Vice 

 

PONEDELJAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Zvezdane staze 7: Generacije (R)

18:00     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me  

21:00     Gladijator

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

UTORAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Gladijator (R)

18:00     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:00     Glas istine  

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SREDA

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Glas istine (R)

18:00     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:00     Lara Kroft: Pljačkaš grobnica

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

ČETVRTAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Lara Kroft: Pljačkaš grobnica (R)

18:00     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:00     Lara Kroft: Kolevka života  

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

PETAK

10:00     Laži me (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Državni posao (R)

12:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

13:00     Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

14:00     Laži me (R)

15:00     24 sata (R)

16:00     Lara Kroft: Kolevka života (R)

18:00     Državni posao

18:30     Stiven Sigal: Čuvar zakona

19:00     Kamiondžije sa ledenih puteva

20:00     Laži me

21:00     Zvezdane staze 9: Pobuna   

23:00     24 sata

0:00        Top gir

1:00        Državni posao (R)

1:30        Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

2:00        Kamiondžije sa ledenih puteva (R)

 

SUBOTA

10:00     Policajci (R)

11:00     Top gir (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Zvezdane staze 9: Pobuna (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Zvezdane staze 10: Nemezis

23:00     24 sata (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Gladijator (R)

4:00        Vice

 

NEDELJA

10:00     Sulude vožnje (R)

11:00     Top gir (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Lara Kroft: Kolevka života (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Sulude vožnje

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Top Gir specijal Indija

22:30     24 sata (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Zvezdane staze 10: Nemezis (R)

4:00        Vice 

 

0
0 Komentari
Ostali komentari