Uloguj se

Program

 

NEDELJA

10:00     Policajci (R)

10:23     Policajci (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

13:25     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

14:23     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Dži Aj Džo: Odmazda (R)

18:00     Kako se pravi    

18:25     Kako se pravi    

19:00     Policajci               

19:23     Policajci         

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Top Gir specijal Burma   

23:17     Sinovi anarhije (R)

0:02        Sinovi anarhije (R)

0:53        Sinovi anarhije (R)

1:50        Smrtonosno oružje (R)

2:31        Fatalna privlačnost (R)

 

PONEDELJAK

10:00     Sledbenici (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Sledbenici (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Ridikove hronike (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Sledbenici

21:00     Plan osvete

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Top gir

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

UTORAK

10:00     Sledbenici (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Sledbenici (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Plan osvete (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Sledbenici

21:00     Pod budnim okom

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Najveće inženjerske katastrofe

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

SREDA

10:00     Sledbenici (R)

11:00     Najveće inženjerske katastrofe (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Sledbenici (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Pod budnim okom (R)

18:00     Najsmešniji kućni video (R)

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Sledbenici

21:00     Džek Rajan: Regrut iz senke

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Čovek protiv divljine

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

ČETVRTAK

10:00     Sledbenici (R)

11:00     Čovek protiv divljine (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Sledbenici (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Džek Rajan: Regrut iz senke (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Sledbenici

21:00     Mandžurijski kandidat

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Na ivici smrti

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

PETAK

10:00     Sledbenici (R)

11:00     Na ivici smrti (R)

12:00     Najsmešniji kućni video (R)

12:30     Borbe za skladišta (R)

13:00     Najopasniji putevi na svetu (R)

14:00     Sledbenici (R)

15:00     Sinovi anarhije (R)

16:00     Mandžurijski kandidat (R)

18:00     Najsmešniji kućni video

18:30     Borbe za skladišta

19:00     Najopasniji putevi na svetu

20:00     Sledbenici

21:00     Svi naši strahovi

23:00     Sinovi anarhije

0:00        Top gir

1:00        Najsmešniji kućni video (R)

1:30        Borbe za skladišta (R)

2:00        Najopasniji putevi na svetu (R)

 

SUBOTA

10:00     Policajci (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Čovek protiv divljine (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Svi naši strahovi (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Policajci

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Ajrton Sena

23:00     Sinovi anarhije (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Plan osvete (R)

 

NEDELJA

10:00     Policajci (R)

11:00     Top gir (R)

12:00     Na ivici smrti (R)

13:00     Kako se pravi (R)

14:00     Policajci (R)

15:00     Smrtonosno oružje (R)

16:00     Mandžurijski kandidat (R)

18:00     Kako se pravi

19:00     Policajci

20:00     Smrtonosno oružje

21:00     Top Gir specijal Afrika

22:30     Sinovi anarhije (R)

1:00        Smrtonosno oružje (R)

2:00        Ajrton Sena (R)

 

0
0 Komentari
Ostali komentari